Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Призери конкурсів

Дата: 24 квітня о 18:45, Оновлено 26 квітня о 09:49
Автор: Пукица Л. М.

Конкурс "Писанка-наш оберіг"

Вже вкотре наші учні взяли участь у конкурсі "Писанка - наш оберіг". Тішимося, що і цього разу маємо здобутки у двох вікових категоріях: серед учнів початкових класів та учнів 5-9 класів у номінації "Традиційна, бойківська писанка".

Конкурс на кращу Різдвяну еко-іграшку для воїна ЗСУ

Ми - неймовірні! Цього разу нам теж вдалося здобути 2 призові місця у номінаціях "Оберіг" та "Іграшка на ялинку". Нехай ці обереги (пластунські зірки) слугують надійним захистом нашим захисникам, а іграшки - милують око та перенесуть подумки до рідних домівок, де віє теплом і затишком. Віримо в Вас, наші ГЕРОЇ, і чекаємо з ПЕРЕМОГОЮ!

"Шкільні ігри" з настільного тенісу

20.12.2023 р.на базі Козівського ОЗЗСО-ліцею відбулись змагання ІІ етапу шкільних ігор з настільного тенісу у рамках територіального заходу "Шкільні ігри ", у результаті яких команда Сможенського ЗЗСО І-ІІ ст. (Шуляк Христина - учениця 9 класу, Данів Микола - учень 9 класу, Данів Сергій - учень 8 класу) посіла ІІ місце. Вітаємо учнів та їх наставника Пукицу О.Я. Дякуємо. Молодці!

Турнір з шашок

06.02.2024 р. у спортивному залі Орявської гімназії  відбувся територіальний фізкультурно-оздоровчий захід "Шкільні ігри" з шашок, де команда Сможенського ЗЗСО І-ІІ ст. (Шуляк Христина - учениця 9 класу, Зубкович Владислав, Данів Сергій - учні 8 класу) здобули ІІ місце. Вітаємо! Нехай ці здобутки стануть для вас стимулом для перемогн у наступних змаганнях. Прагніть, досягайте, перемагайте!

День безпечного Інтернету

До Дня безпечного Інтернету учні 4 класу пройшли цікавий вебквест, за що отримали ось такі сертифікати

Всеукраїнський конкурс "У пошуках скарбів"

А ще наші учні є постійними учасниками різноманітних конкурсів, олімпіад на платформі "На Урок". Ось сертифікат за участь у одному з них

"Шкільні ігри" з мініфутболу

Ще одна участь у спортивному змаганні. Цього разу без призових місць, але віримо, що наші перемоги ще попереду!

Участь у грі-квізі  "Збережемо Землю для життя"

У стінах красненського ЗЗСО І-ІІ ст. відбулася дружня зустріч юних знавців біології та географії серед учнів трьох шкіл. Наша школа була представлена учнями 7-9 класів, а саме: Соломією Марканич, Ілоною Бугрій, Ангеліною Винник та Віктором Посиснем.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.